Jelentkezők által hallom,hogy szeretnének a ligában versenyezni,viszont a vasárnapi időpont lenne nekik megfelelő.Nem szeretnénk egy tagok sem kiejteni ez miatt,így mindenki ÍRJA LE HOZZÁSZÓLÁSBAN,hogy SZOMBAT v VASÁRNAP!
Nekem minden második hétvégém munkával telik el! Amikor dolgozom hétvégén és mondjuk reggel 6-tól este hatig nyomom, akkor belefér a futam, de csak héttől tudok belépni (maximum), de ha pont pihis hétvégém van, akkor bármikor jó! Csak mindig tudjuk előre! Az első futamos hétvégém okés, mert szabad, de pl. a második már csak héttől jó, de akkor mindegy, hogy szombat vagy vasárnap! :D
Harmadik szezon: Június 24 Részvétel ingyenes!
A liga Forma 1-es szezonja saját móddal megy,
melyet egy teszt után tölthetsz le.
Ajánlott rendelkezni Facebook profillal.
Szasztok nekem mindegy csak időben szóljatok és ne előzőnap változzon meg.