|
Kínai futam!
Fuel 2010.12.12. 12:41
Ligatagok figyelem!
A kínai futam elmaradt,így új időpontban kell lebonyolítani.A nektek megfelelő időpontot megbeszéltük...
Péntek 20:00
Lebonyolítás
A kitűzött időpontban,kizárólag a Verseny lesz lebonyolítva,ami 34%-os lesz.A szombati időmérő edzés végeredménye megamarad.Aki plusszba jön azok az utolsó helyekről indulnak...
Büntetés:
Mivel a futam Speedy miatt maradt el,így az első három kör egyikében át kell mennie a boxutcán.Ha nem teszi meg,nem számít az eredménye
|
Oks!
A péntek részemről rendben!